Ve dnech 18. a 19. 3.2017 se uskutečnil v Pardubicích turnaj GPB U15, kterého se zúčastnilo 8 hráčů našeho spolku a celkem  soutěžilo 64 chlapců a 64 dívek z celé republiky.

Dvouhra chlapců: Nejlepší výkon podal Ondra Kalina , který prohrál až v semifinále s pozdějším vítězem Paterou z Prahy. Ondra hrál výborně, v prvním setu vedl 18:13 a jen svými chybami se připravil o postup do finále .  Dan Ret vyhrál první kolo nad Foukalem z Liberce 18 a 18, ale ve druhém kole podlehl nasazenému hráči č. 1 Fürstovi 12 a 11 . Pavlík Maňásek porazil v prvním kole nasazeného Kalkuše z Benátek 12 a 17. Ve druhém kole podlehl Matulovi z Opavy 9 a 14. Ondra Viesner porazil Volčka z Prahy 6 a 13, potom nasazeného hráče 5 -8 Alteru z Kladna -19, 9 a 16, ale v další cestě ho zastavil Matula 19 a 14. Toho v dalším kole porazil Ondra Kalina.

Dvouhra dívek: Eliška Šalomounová v prvním kole porazila Osladilovou z Klimkovic 16 a 15, ve druhém kole narazila na nasazenou hráčku č. 1 Kohoutovou a po výborném zápase odešla poražená 14 a 10 . Petra Maixnerová nejprve porazila Nachtmanovou z Prahy 11 a 9. V dalším kole hrála s nasazenou jedničkou turnaje a pozdější vítězkou Kohoutovou. Byl to jistě jeden z nejlepších zápasů dne a favoritka Kohoutová vyhrála 17 a 11. Obě naše hráčky s ní však sehráli velmi dobré zápasy. Justýna v prvním kole poráží Kočmárošovou z Karlových Varů 10 a 10, škoda že v dalším kole prohrála se semifinalistkou a pátou nasazenou Dejlovou z Klimkovic  20 a 16.

Smíšená čtyřhra: do této soutěže se přihlásilo téměř 64 párů a naši hráči se v něm neztratili. Ondřej Kalina a Eliška Šalomounová v prvním kole vyhrávají nad hráči z Ústí n Labem 8 a 11. Potom porazili hráče z Benátek 15 a 15 a v jejich cestě je zastaví nasazení hráči č. 1 Altera -Kohoutová a tentokrát je to opravdu jen o kousek ve třetím setu v nastavení 21 : 23 škoda…… Justýna s Robinem Tancerem SKB Český Krumlov v prvním kole vyhrávají nad hráči Z Ústí n L. 11 a 12. Ve druhém kole poráží hráče z Prahy na 3 sety. V dalším kole prohrávají těsně s nasazenými hráči č. 5 Rázl - Mizerová Liberec   17 a 22. Pavel a Petra poráží Procházku se Schořovou 16 a 19, potom Matulu se  Žurkovou ve 3 setech 21 : 19, 18 : 21, 21 : 18. V dalším kole podlehli 15 a 13 páru Rzeplinski - Ševčíková. Ondra Viesner uhrál jedno kolo a Adamovi a Danovi se nedařilo.

Čtyřhra chlapců: Nasazené jedničky Kalina Viesner nepotvrdili své postavení a prohráli ve čtvrtfinále s pozdějšími vítězi turnaje Rzeplinski - Míra. Maňásek -Tancer  ve čtvrtfinále prohrávají s nasazenými hráči č.3  17 a 22, Dan a Adam prohráli v prvním kole.

Čtyřhra dívek: Eliška a Natálka Stará byli překvapením turnaje. Nejprve přehráli hráčky Benátek 14 a 18, potom nasazené hráčky č.5  Kozempelová -Žurková 19 a 17. V další cestě je zastaví jak jinak než-li hráčky č.1 a Eliška v jednom turnaji končí potřetí na nasazené hráčce  č. 1 tentokrát ve 3 setu 21 : 18 !!!!!!!!!! Škoda , že se Eliška nevěnuje badmintonu naplno mohla by být moc dobrá. Justýna a Petra v prvním kole přešli přes hráčky z Ústí n.L. 9 a 11. Potom porazili hráčky z Prahy Březinová - Johnová 18 a 15 . Škoda , že nestačili na nasazené hráčky č. 3 Kunešová - Šilhavá a odcházejí těsně poraženy 20 a 16.

dvouhra muži: Kalina O. 3. místo, Viesner O. 9-16, Ret D. 17-32, Maňásek P. 17-32, Nýč A. 49-64

dvouhra ženy:  Maixnerová P.  9-16, Šalomounová  E. 17-32, Muchová J. 17-32

čtyřhra muži: Kalina - Viesner, 5-8, Maňásek - Tancer 5-8, Ret - Nýč 17-32

čtyřhra ženy: Maixnerová  - Muchová 5-8, Šalomounová - Stará 5-8

mix:, Maňásek - Maixnerová 5- 8, Kalina - Šalomounová 9-16, Muchová - Tancer 9-16, Viesner – Čápová 17-32,  Ret - Stará 33-64 , Nýč - Fuchsová 33-64