9 medailí z GPA U13 v Benátkách nad Jizerou získali naši hráči Petra Maixnerová, Justýna Muchová a Pavel Maňásek. Dvě zlaté medaile vybojovali Petra s Justýnou. Petra vybojovala zlato ve dvouhře, když turnajem prošla hladce a až ve finále s Veronikou Novákovou ztratila set, ale ve 3. setu zvítězila 21:16. Společně s Justýnou získala druhé zlato ve čtyřhře, když ve finále porazily pár Nováková- Flachsová 21:15, 21:13. Nejzajímavější bylo finále mixu, kde proti sobě nastoupili všichni naši hráči. Petra s Pavlem podlehli Justýně, která hrála s Robinem Tancerem(SKB Český Krumlov) 21:18 a 21:19  a tím získala druhé zlato. Ke dvěma zlatým medailím přidala ještě bronz z dvouhry. Nejméně se dařilo Pavlovi, který získlal 2 stříbrné a jednu bronzovou medaili (v mixu s Petrou a v deblu s Robinem).

Všem hráčům gratulujeme za výbornou reprezentaci a děkujeme za předvedené výkony.