Hned pěti hráčům našeho klubu se podařilo, že se s trenérem budou moci zúčastnit jedné z nejvýznamnějších sportovních událostí tohoto roku, a to na Olympiádě dětí a mládeže, konané v Brně ve dnech 24.6 – 29.6. Hráči Badminton Rychnov nad Kněžnou z.s., Kalina Ondřej, Maňásek Pavel ml. Maixnerová Petra a Muchová Justýna spolu se svým trenérem Maňáskem Pavlem st. budou reprezentanty třísetčlenné výpravy Královéhradeckého kraje a náš nejlepší náš hráč Jan Blažek, který dojíždí denně na tréninky z Lanškrouna, bude reprezentovat Pardubický kraj, protože se účast na Olympiádě určuje podle bydliště hráčů, ne sídla klubu. Ve 22 sportech si téměř 4 500 mladých sportovců a trenérů bude moci prožít během 6 dnů olympijský sen, slavnostní zahájení, medailové ceremoniály, atmosféru soutěže, zájem medií, ale i možnost navštívit jiné sporty a kulturní akce. Naši hráči jedou především sbírat nové zkušenosti. Ve startovním poli budou až na Honzu jasně nejmladší, ale získané zkušenosti budou moci ukázat na příští ODM, kde si budou moci za dva roky vybojovat znovu účast.