Prvního GPB U15 v Praze se zúčastnila početná skupina rychnovských hráčů (Kalina, Ret, Nyč A., Holubář, Maňásek, Viesner, Muchová, Maixnerová, Šalomounová, do turnaje se nedostali Nýč Daniel a Soukupová), kteří se rovnou ze soustředění v Českém Krumlově velmi komplikovaně přesunuli do Prahy na první turnaj sezóny. Hned na začátku je nutno podotknout, že termín byl zvolen velmi nevhodně a rozhodně hráčům této kategorie nepřinesl nic užitečného. Naši hráči měli za sebou 450 km cesty a náročný trénink. Velkou únavu pocítili všichni naši hráči během turnaje, na kterém se nejlépe dařilo Ondřeji Kalinovi, který podlehl až v semifinále Slívovi z Klimkovic, vítězovi celého turnaje. Z ostatních hráčů je nutno zmínit Elišku Šalomounovou, Pavla Maňáska, a Petru Maixnerovou v mixu, který hráli velmi dobře.

Výsledky :

http://czechbadminton.cz/vysledky