Ještě během léta se naši hráči se svými kamarády z Českého Krumlova domluvili, že přijedou do Českých Budějovic na otevřený turnaj U17, který se konal v sobotu 9. září.

  Paní Ječmínková, jejíž syn hraje za Český Krumlov, se nabídla, že pro naše hráče dojede k vlaku do Českých Budějovic, ubytuje je a po turnaji doveze zpět do Hradce Králové, kde se v neděli 10. září konal otevřený turnaj U15, na kterém se rozhodli startovat i krumlovští hráči. Nic tedy nebránilo tomu, aby trojice našich hráčů Kalina, Holubář a Šalomounová vyrazili v pátek do jižních Čech. Výprava to byla úspěšná. Většina hráčů hrála poprvé v kategorii U17 a cestovala sama, výsledky však odpovídají jejich poctivé letní přípravě. Rádi bychom touto cestou poděkovali Ječmínkovým za postarání se o naše hráče a dopravu zpět do HK, kde zase na oplátku krumlovské ubytovali Maňáskovi. Také děkujeme hráčům za reprezentaci klubu.

Výsledky:

http://czechbadminton.cz/vysledky