12.1. 8 hráčů našeho klubu se vydalo poměřit své síly do Osíku. A dařilo se nám výtečně.

V konkurenci hráčů klubů z Pardubic, Hradce Králové, Klimkovic, Brna, Olomouce, Ostravy, Lanškrouna a Prahy byl nejvíc vidět náš rychnovský klub. Vyhráli jsme všech pět disciplín a to ještě ve finále mixu a čtyřhry se utkali naši hráči. Petra Maixnerová vyhrála DH a ČH, to samé i Pavel Maňásek a společně pak podlehly ve finále mixu výborně hrající dvojici Justýna Muchová a Ondřej Kalina. Je dobře, že Ondra po nějaké době opět vyhrál turnaj a prvenství ho povzbudí ke kvalitnějšímu přístupu v tréninku. Jeho možnosti jsou velké, ale samotný talent je málo na to, aby se vrátil na přední místa českého žebříčku této kategorie.

Výsledky:

Petra Maixnerová 1.místo DH 1.místo ČH 2.místo Mix

Eliška Šalomounová 3.místo DH  3.místo ČH 3.místo Mix

Justýna Muchová 13.místo DH  3.místo ČH 1.místo Mix

Pavel Maňásek 1. místo DH  1. místo ČH 2. místo Mix 

Daniel Ret 5.místo DH  2.místo ČH

Ondřej Kalina 9.místo DH  2.místo ČH 1.místo Mix 

Martin Holubář 17.místo DH  1.místo ČH 3.místo Mix 

Tomáš Šmída 25.místo DH  9.místo ČH