Ve dnech 9. a 10. 11. se konalo v Brně Mistrovství ČR družstev starších žáků, kterého se zúčastnilo i naše družstvo ve složení: Petra Maixnerová, Justýna Muchová, Natálie Soukupová, Pavel Maňásek, Daniel Čada a Daniel Nyč. Nejmladšímu hráči našeho družstva Danu Čadovi je pouze 10 let. Účast na mistrovství si vybojovalo celkem 12 družstev, ale účastnilo se ho pouze 11 družstev. Družstva byla rozdělena do 4 skupin a do pavouku postupovali vždy 2 nejlepší družstva ze skupiny. Naši hráči měli ve skupině tým TJ Sokol Radotín Meteor Praha "A" a BK Deltacar Benátky nad Jizerou. Skupinu jsme vyhráli a v pavouku nám los přiřadil družstvo TJ Sokol České Budějovice, které jsme porazili 4:3 . V semifinále jsme nastoulipili proti BK TU v Liberci. V první dvouhře se nám zranil klíčový hráč Pavel Maňásek. Svůji dvouhru dohrál s bolestmi, aby mohl nastoupit do čtyřhry chlapců, která byla důležitá pro vítězství v utkáni. To naštěstí kluci - Pavel Maňásek a Daniel Nyč zvládli a tak jsme se mohli radovat z postupu do finále. Našim soupeřem bylo družstvo TJ Sokol Radotín Meteor Praha "A", které jsme již jednou ve své skupině porazili, ale teď jsme měli handicap, protože Pavel nemohl nastoupit do dvouhry. Naštěstí celé družstvo bojovalo a navzájem se podporovalo. Silnějším článkem byly tentokrát děvčata, která musela vyhrát všechny své disciplíny. To povedlo a za stavu 3:3 nastoupili do rozhodujícího zápasu Petra s Pavlem, proti Bláhovi s Klímovou. Po bojovném výkonu obou našich hráčů a za podpory diváků dotáhli zápas k vítěznému konci a posunuli celé družstvo k zisku prvního titulu Mistra ČR družstev starších žáků. Děkujeme všem hráčům za předvedené výkony a gratulujeme k zisku titulu.