V pátek 31.1.2020 se uskutečnilo v Pelclově divadle v Rychnově nad Kněžnou vyhlašování ankety  "Nejúspěšnější sportovec roku 2019", kterou organizuje Okresní sdružení České unie sportu Rychnov nad Kněžnou, z.s. ve spolupráci s MěU Rychnov nad Kněžnou a agenturou SPORT ACTION, s.r.o. Chomutov. Vyhlašování bylo pro naše hráče velmi významné, protože nejúspěšnějším družstvem bylo vyhlášené naše družstvo U15 ve složení Petra Maixnerová, Justýna Muchová, Natálie Soukupová, Pavel Maňásek, Daniel Nyč a Daniel Čada a to hlavně za titul Mistra ČR starších žáků a vítězství družstva na mezinárodním turnaji FORZA CUP v Českém Krumlově. Tím úspěch našich hráčů nekončí. Justýna Muchová byla zároveň vyhlášená jako nejúspěšnější hráčka - obyvatelka Rychnova nad Kněžnou. Kategorii žáků vyhrála Petra Maixnerová, na 3. místě byl Daniel Čada a na 4. místě Pavel Maňásek ml..  Protože výsledky hráčů našeho klubu byli v roce 2019 úspěšné nejenom doma, ale i v zahraničí a to jak na poli jednotlivců tak i družstev, ocenění se dočkal i náš trenér Pavel Maňásek st.. Všem oceněným blahopřejeme a přejeme do další sportovní činnosti hodně zdraví, štěstí a ještě spoustu dalších vítězství a úspěchů na badmintonových kurtech.