Již po sedmé se sešli hráči badmintonu na Chalupě Polesí v Říčky v Orlických horách na kondičním soustředění našeho spolku, které probíhalo ve dvou termínech. Letos za námi přijeli na  soustředění i hráči z Mostu, Lanškrouna, Hradce Králové, Kopřivnice, Pardubic, Liberce, Šumperka, Ústí nad Labem, Českého Krumlova, Českých Budějovic a Prahy, aby poměřili svou kondici s hráči našeho klubu. Počasí nám sice moc nepřálo, ale to neodradilo trenéra od sportování jak venku, tak i uvnitř, kde hráči usilovali o rekordy v kondičních testech i v turnaji ve stolním tenise a fotbálku. Doufáme, že se všem hráčům u nás líbilo a tvrdé tréninky je neodradily od další práce. Všichni v testech uspěli, někdo překonával sám sebe, někdo se teprve učí jak pracovat se svým tělem, ale všichni odjeli z Říček plní dojmů a zážitků. Přejeme všem krásný zbytek prázdnin.

Přílohy:
SouborPopisVelikost souboruPoslední změna
Stahnout tento soubor (kondiční soustředění 1. termín.jpg)kondiční soustředění 1. termín.jpg 1110 kB21.07.2020 09:15
Stahnout tento soubor (kondiční soustředění 2. termín.jpg)kondiční soustředění 2. termín.jpg 2988 kB21.07.2020 09:15