Od dubna do začátku olympijských her se zapojili členové našeho spolku a jejich rodinní příslušníci a kamarádi do akce "Společně do Tokia". Cílem bylo zdolat vzdálenost 12113 km. Do Tokia vyrazili členové klubů:

SK Badminton Český Krumlov, BK 73 DELTACAR Benátky nad Jizerou, BAC Kladno, MTAC Praha a Badminton Rychnov nad Kněžnou.

Do cíle dorazili pouze první dva kluby, ostatním se vzdálenost povedlo překonat společně. V přiložené tabulce je vyhodnocení našeho spolku. Nejvíce km ujel Adam Nyč na kole, který ujel víc než 1100 km. Tímto Adamovi gratulujeme k vítězství. Na druhém místě se umístil Adamův tatínek Zdeněk, který porazil třetí Kateřinu Sršňovou o pouhé 2km.

Je škoda, že se do této akce nezapojilo více našich členů, ale i tak to byla pěkná společná akce a jsme rádi, že jak děti, tak i dospělí rádi sportují.

Děkujeme všem zúčastněným.

Přílohy:
SouborPopisVelikost souboruPoslední změna
Stahnout tento soubor (TOKYO 2021-vyhodnocení.xlsx)TOKYO 2021-vyhodnocení.xlsx 52 kB21.09.2021 14:52