V sobotu 7.11. 2015 se v badmintonové hale hradeckého Montasu konal oblastní pohár v badmintonu pro věkové kategorie U15 a U19.

Náš oddíl reprezentovali:

Kategorie U15: Jan Blažek; Ondřej Kalina ; Filip Pavlíček; Ondřej Viesner; Adam Nyč; Daniel Ret; Jakub Vladík;

Kategorie U19: Filip Sedláček; Vít Kalina; Tomáš Hynek; Matěj Viesner; David Csibri; Bára Tichá; Michaela Cvejnová; Anna Danielová

V mladší kategorii byl náš nejúspěšnější zástupce Honza Blažek, který se blýskl 2. místem v mixu společně s Veronikou Veselou (Lanškroun), 3. místem ve čtyřhře společně Filipem Pavlíčkem a nakonec přidal i 4. místo ve dvouhře chlapců.

Ve čtyřhře chlapců nás velmi příjemně překvapila finálová účast našich Ondrů, Kaliny a Viesnera (oba stále ještě patří do věkové kategorie U13). Zejména pak semifinálové vítězství nad pardubickou dvojicí Janoušek, Ehm si určitě budou kluci dlouho pamatovat.

V juniorské kategorii U19 dosáhl na největší úspěch Filip Sedláček. V mixu, společně se spoluhráčkou Pavlínou Krpatovou (Sokol Pardubice), s přehledem potvrdili svoji pozici nasazených jedniček a celý turnaj vyhráli. Odměnou jim je zároveň i právo účasti na turnaji Mistrovství ČR.

Za úspěch našich dalších hráčů určitě můžeme považovat i 3. místo Vítka Kaliny a Tomáše Hynka ve čtyřhře a 4. místo Tomáše Hynka ve dvouhře.

Děkujeme všem našim hráčům za předvedené výkony. Těm co se umístili v předním pořadí gratulujeme a Filipovi Sedláčkovi samozřejmě přejeme co nejlepší los na prosincovém Mistrovství České Republiky.