Dne 29.4 se konal v Holicích turnaj GPC U17. Z našich hráčů a hráček se zůčastnili Honza Blažek,Ondřej Kalina,Ondřej Viesner,Eliška Šalomounová,Andrea Uherová a sestry Morchovy.

 

Dvouhra chlapců: nejlepší výkon podal Ondřej Kalina který prohrál ve finále s Petrem Janouškem a celkově se umístli na 2. místě. Jan Blažek nejprve v prvním kole porazil Rybyšara a poté prohrál v semifinále s Ondřejem Kalinou. Ondřej Viesner v prvním kole porazil Pláničku a poté si nedokázal poradit s nasazeným Kosteleckým.
Dvouhra dívek: Sestry Morchovy spolu s Andreou Uherovou shodně prohráli v prvním kole. Lépe si vedla Eliška Šalomounová, která v prvním kole porazila Mrázkovou a poté již nestačila na první nasazenou Valentovou.
Čtyřhra chlapců: Vítězem se stal Honza Blažek s Petrem Janouškem TJ Sokol Polabiny Pardubice kteří porazili ve finále Ondřeje Kalinu s Ondřejem Viesnerem.
Čtyřhra dívek: Andrea Uherová s Veronikou Morchovou prohráli v prvním kole nad párem Mrázková-Všetečková. Více se dařilo Elišce Šalomounové, když s Lenkou Kmoníčkovou nedokázali ve finále porazit pár Veselá - Pazderková.
Smíšená čtyřhra: Ondřej Viesner s Terezou Morchovou v prvním kole porazili pár Rybyšar-Všetečková a v druhém kole podlehli Janouškovi s Kmoníčkovou. Andrea Uherová s Tomášem Urbancem TJ Sokol Polabiny Pardubice v prvním kole porazili pár Vojtěch-Kleiberová a v druhém kole prohráli s nasazeným párem Kalina-Šalomounová. Ondřej Kalina s Eliškou Šalomounovou se dostali až do semifinále kde prohráli s párem Janoušek-Kmoníčková a umístili se tak na 3-4. místě.
 
dvouhra chlapci: Kalina O. 2. místo, Blažek 3. místo, Viesner O. 5-8
dvouhra dívky: Šalomounová 5-8, Morchová T. 9-16, Morchová V. 9-16, Uherová A. 9-16 
čtyřhra chlapci: Blažek-Janoušek 1. místo, Kalina-Viesner 2. místo
čryřhra dívek: Šalomounová-Kmoníčková 2. místo, Uherová-Morchová V.  5-8
smíšená čtyřhra: Kalina-Šalomounová 3. místo, Viesner-Morchová T.  5-8, Uherová-Urbanec 5-8 
 
 
Ondřej Kalina