Ve dnech 29. a 30.4. se konal v Českém Krumlově turnaj oblastních výběrů do 13-ti let.

Do Českého Krumlova přijela kompletní republiková špička v této kategorii. Za výběr Východočeské oblasti nastoupili čtyři hráči našeho spolku a to  Natálka Soukupová, Petra Maixnerová, Justýna Muchová a Pavel Maňásek. Vedoucím družstva a  trenérem byl Pavel Maňásek st. Družstvo doplnili Adam Křivka ( TJ Lanškroun ) a Pavel Jeništa ( TJ Sokol Polabiny ). Naši hráči podávali kvalitní výkony a zúročili své republikové postavení. V turnaji nejprve vyhráli jednu ze tří skupin, když postupně porazili Jižní Moravu 6 : 1 a Jižní Čechy 4 : 3 a v semifinále potom Severní Čechy 6 : 1. Do finále se probojovalo jako soupeř našeho výběru družstvo Prahy, které jsme porazili 5 : 2 . Děkujeme za pěknou reprezentaci oblasti a našeho spolku.

 

 

 

 

 

Celkové pořadí:

1.       1. Východní Čechy

2.       2. Praha

3.       3. Severní Čechy

4.       4. Jižní Čechy

5.       5. Severní Morava

6.       6. Střední Čechy

7.       7. Západní Čechy

8.       8. Jižní Morava

9.       9. SKB Český Krumlov

 

       Pavel Maňásek