Další oblastní přebor se odehrál 21.10. v Hradci Králové. Z našeho klubu se turnaje zúčastnilo hned 15 hráčů a hráček, z nichž 7 si přivezlo medaile.

Výborný výkon opět podal Ondřej Kalina, když překvapivě, ale zaslouženě zvítězil ve dvouhře mužů. Ve čtyřhře spolu s Pavlem Maňáskem prohráli až ve finále na 3 sety s vicemistry ČR. Také v mixu spolu s Eliškou  Pavel vybojoval 2. místo. Jan Blažek vyhrál čtyřhru s Janouškem, ale 3. místo ve dvouhře a mixu je spíše zklamáním. Naopak 3. místo nově sestavené dvojice Martin Holubář - Ondřej Viesner je odměnou za dobrou práci. Eliška Šalomounová spolu s Justýnou Muchovou skončily 3. ve čtyřhře, Eliška pak skončila s Ondrou Kalinou druhá v mixu. Pochvalu za hru zaslouží i naši mladší žáci Justýna a Pavel, kteří si šli vyzkoušet svoje dovednosti mezi sedmnáctiletými hráči. Justýna si odvezla dvě medaile a Pavel jednu. Všem zúčastněným děkujeme za pěknou reprezentaci klubu Badminton Rychnov nad Kněžnou z.s. a města Rychnov nad Kněžnou.