Máme za sebou další úspěšný víkend, postarali se o to hráči našeho klubu v sobotu 19.10. v Hradci Králové na postupovém turnaji GPC U17. Náš klub reprezentovalo celkem osm hřáčů: Dušek Sam, Kalina Ondřej, Maňásek Pavel, Muchová Justýna, Nyč Daniel, Šalomounová Eliška, Šmída Tomáš a Natálie Souokupová, v takovémto složení byla velká pravděpodobnost, že se někdo z našich hráčů probojuje na MČR U17. Mnoho našich hráčů odstartovalo turnaj z nasazených pozic, které se jim v několika případech podařilo obhájit, jako byli například Pavel a Eliška 1. místo ve smíšené čtyřhre, kde ani druhý pár z Rychnova nezaspal a hned obsadil 3. příčku. V chlapecké a dívčí čtyhře to pro Rychnov dopadlo, jak nejlíp mohlo. Zlata si odvezli Eliška, Justýna a Pavel, který hrál s Radkem Pláničkou z Hradce Králové. V singlové části se probojovaly do bojů o stupně dvě hráčky a to byla Natka a Justýna. tyto dvě hráčky se potkali v semifinálových bojích, ze kterých vyšla lépe Justýna s 1. příčkou a Natka 3. místem. V klučičím singlu nikdo z kluků nezasáhl do bojů o medaile.

Na MČR si teda vybojovali účast: Petra Maixnerová, Justýna Muchová, Eliška Šalomounová a Pavel Maňásek
Děkujeme členům za dobrou reprezentaci klubu a blahopřejeme k medailím.

Martin Holubář